Başkan Şahin, yaşlıları evlerinde ziyaret etti

‪KAYNAŞLI BELEDİYE BAŞKANI BİROL ŞAHİN, İÇİŞLERİ BAKANLIĞI TARAFINDAN 65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARIN KISMİ OLARAK DIŞARI ÇIKMA YASAĞININ ARDINDAN EVLERİNE ÇEKİLEN YAŞLILARI EVLERİNDE ZİYARET EDEREK İHTİYAÇLARINI GİDERMEYE BAŞLADI

Başkan Şahin, yaşlıları evlerinde ziyaret etti

DÜZCE(İHA) – ?Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, İçişleri Bakanlığı tarafından 65 yaş üstü vatandaşların kısmi olarak dışarı çıkma yasağının ardından evlerine çekilen yaşlıları evlerinde ziyaret ederek ihtiyaçlarını gidermeye başladı.

İçişleri Bakanlığı tarafından Korana Virüs tedbirleri kapsamında 65 yaş üstü vatandaşların kısmi olarak dışarı çıkma yasağının ilan edilmesinin ardından bu yaş grubunda olan vatandaşlar evlerine çekildi. Kaynaşlı’da da bu grupta olan vatandaşları evlerinde ziyaret eden Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, yaşlıların tüm ihtiyaçlarını karşılamaya başladı. İhtiyaçlarını tek tek dinleyen Başkan Şahin, daha sonra Kaynaşlı Belediyesi ekiplerine verdiği talimatlar doğrultusunda ailelerin ihtiyaçlarını gideriyor. Belediye Başkanının bu çalışması ilçedeki vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
izmir escort