MERHABA!

Güzel Memleketimizin Güzel İstanbulundan Herkese Merhaba! Öncelikle Bu köşede yazmama nazik davetiyle vesile olan pek sevgili ve kıymetli ağabeyim Necmettin Gültekin’e en derin şükranlarımı sunmak isterim.

İlk yazımın adını ‘’Merhaba’’ koymak istedim. Çünkü bu kelime bizi birbirimize bağlayan köprülerin ilk temel taşı dır. Bu kelime, her gün, günün her vaktinde insanları birbirine tanıştıran, kaynaştırmaya vesile olan ilk kelime olmuştur.

Toplum denilen yaşayan organizmayı birbirine tutan ‘’toplum olma arzusu’’ nun belki de en kısa imzasıdır bir Merhaba. Özellikle çağımızın sorunu olan iletişimsizlik ve bencillik buhranında bize en çok lazım olan şey sıcak bir merhaba’dır. Bu sebepledir ki hepimizin ilk ihtiyacı olan söz ile sözlerime ve yazılarıma başlamak istedim.

Bu ilk yazımla Siz sevgili okurların arasında katılmış bulunmaktayım. Bundan sonra kalemim ve Yüce Mevla fırsat verdikçe siz saygıdeğer okurlara kah mesleğimi icra ettiğim hukuk alanında kah güzel memleketimiz Türkiyemizin meseleleri hakkında kah teknoloji ve farklı konu başlıkları hakkında yazılar paylaşmak arzusundayım. Umarım bu yazılarla hem okuyuculara hem de kendime faydalı paylaşımlar yapabilirim.

Şimdiden hepinizi en kalbi şükran duygularımla selamlıyor ve en samimi duygularımla MERHABA! demek istiyorum. 

YORUM EKLE