Pendik Arçelik servis ailesi kahvaltıda buluştu

Pendik Batı Mahallesi Arçelik-Beko Yetkili Servis ailesi başarılarını kutlamak ve çalışanların kaynaşması adına sabah kahvaltısında buluştu.

Pendik Arçelik servis ailesi kahvaltıda buluştu

Pendik Arçelik-Beko Yetkili Servis ailesi başarılarını kutlamak ve çalışanların kaynaşması adına sabah kahvaltısında buluştu.

Bölgenin en çok taktir edilen yetkili servisi olarak yaklaşık 40 yıldır kesintisiz hizmet veren Pendik Batı Mahallesi Arçelik-Beko yetkili servisi konusunda uzman personeli ile tüketicilerin dostu olmayı başarabilmiş olmanın mutluluğunu personeliyle paylaştı.

Sıtkı AkarsuYusuf Akarsu, Ahmet Akarsu ve Mustafa Akarsu kardeşlerin kurduğu ve yıllardır edindiği tecrübeler ile müşteri memnuniyet odaklı çalışmayı ilke edinen Pendik Batı Mahallesi Arçelik-Beko Yetkili Servisi tüm çalışanları ile büyük bir aile özelliğinde hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor.

 Kahvaltıda ayrıca, Arçelik A.Ş adına, Çayırova Arçelik Bölge Müdürlüğü Mühendislerinden Muhammet Ali Güner, Selim Burak Aytekin ve Begüm Kolukırık tarafından , 40 çalışma yılını doldurduklarından 4 kardeş işverene birer plaket takdimi de yapıldı.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2020, 21:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER