Gökhan Yüksel'den Kartal'a gençlik rüzgarı

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, yerel basın mensuplarını sabah kahvaltısında ağırladı.

Gökhan Yüksel'den Kartal'a gençlik rüzgarı

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, yerel basın mensuplarını sabah kahvaltısında ağırladı.

Yaklaşık 6 ay gibi kısa bir süredir devraldığı Kartal Belediye Başkanlığını başarılı bir şekilde yürüten ve mesaisini Kartal için harcamaya devam eden Gökhan Yüksel, yine konulara hakimiyeti ve sade, anlaşılır bir dil ile anlattığı detaylar ve de ayrıntılara özeni ile bir kez daha gazeteciler tarafından taktir edildi.

Kartal için yapılabilecek olan ve öncelik sırasına göre projelerini hayata geçirmeye devam edeceğini ifade eden Yüksel, Orhantepe mahallesinde yıkım için bekleyen vatandaşların talep ve isteklerinin giderilmeye çalışıldığını, 1. ve 2. Etap çalışmalarının ise Bakanlık ile koordineli olarak projelendirme çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Başkan Yüksel, Kartal'da Deniz otobüslerinin tekrar hizmete girmesi için çaba sarfettiğini ve bu konu gibi mevzuların İBB ile işbirliği içerisinde kısa zamanda çözüleceğini anlattı.

Kartallılarla daha iyi bir iletişim sağlamak amacıyla "Komşu İletişim Merkezini" yaşama geçirdiklerini ayrıca "Kartal Kariyer Merkezi"nin işsiz vatandaşların ihtiyacını karşılamak üzere oluşturlduğunu ifade etti.

Başkan Gökhan Yüksel, gazeteciler ile de daha yakın temas kurmak istediklerini belirterek, Kartal'ı o özlenen kent haline dönüştürme gayretlerinin süreceğini de sözlerine ekledi.

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel'in gazetecilerle yaptığı kahvaltılı toplantısına Başkan yardımcıları Oktay Aksu, Adem Uçar, Ali Apaydın, Bayram Ali Baştan, İmam Aydın, Cengiz Türkmen ve Hüseyin Tozkoparan ile Basın Yayın ve Halkla ilişkiler Müdürü Hüseyin Güler de eşlik ettiler.

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2019, 22:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER